1 2 3 4 5

Strojárska výroba

Trieskové obrábanie súčiastok...

CNC stroje

Strojárske práce CNC do priemeru 450mm...

Opracovanie rotačných súčiastok

Trieskové obrábanie rotačných telies do veľkých priemerov...

Strojárenská výroba

Obrábanie kovov...

Trieskové obrábanie dlhých súčiastok

Do priemeru 900mm a do dĺžky až 3600mm

Strojárenska výroba, kovoobrábanie

Vyberte si z našej ponuky strojárskych a kovoobrábačských prác. Cenovú kalkuláciu k Vašej objednávke Vám vyrátame po odoslaní objednávky. Máme bohaté skúsenosti s výrobou hydraulických tlmičov pre navíjačky, valčeky a dopravníky, mazacie prístroje, valce a valcovacie trate, články reťazí na dopravníky, rôzne typy pastorkov a hriadeľov aj drážkových, výrobu tlakových nádob a iné podľa požiadavky klienta.

Obstaranie inovatívnych technológií v spoločnosti TORNO, s.r.o.

Trieskové obrábanie rotačných súčiastok

Trieskové obrábanie rotačných súčiastokA to do veľkých priemerov, až 900mm a maximálnej dĺžky 3600mm. Trieskové obrábanie vonkajších a vnútorných povrchov vrátane konečných postupov pre dodanie konečného obrobku až ku klientovi. Výroba dielov pre priemyselné stroje a zariadenia, zákazková činnosť.


CNC opracovanie súčiastok

CNC opracovanie súčiastokOpracovanie súčiastok CNC do priemeru 450mm. Proces kompletne riadený počítačom s automatickou výmenou nožov a automatickou kontrolou kvality. Týmto jednoznačne rastie efektivita a kvalita výrobku. Dochádza k úspore energie, k úspore času a tým pádom aj k úspore Vašich nákladov.


Kovovýroba

KovovýrobaStrojné opracovanie odliatkov a súčiastok – frézovanie, sústruženie, brúsenie, hobľovanie, tepelné spracovanie výroba ozubenia : priame do modulu M7, šikmé, šnekové, reťazové max .do priemeru 580 mm brúsenie ozubenia – priame, šikmé, od M1,5 do M10max. do priemeru 315 mm


Profil firmy

Firma vznikla v roku 1992 v prenajatých priestoroch ako fyzická osoba pod názvom TORNO - Helena Belejčáková. V roku 1995 vznikla dňom zápisu do obchodného registra ako spoločnosť s ručením obmedzeným pod názvom TORNO, s.r.o., s vlastnými výrobnými a administratívnymi priestormi.

Ponúkame Vám:

  • trieskové obrábanie
  • zámočnícke práce
  • zváračské práce
  • obrábanie CNC
  • hutný materiál
  • prapravu tovaru
  • inžiniersku činnosť