1 2 3 4 5

Citroen Bardejov

Salón, predaj náhradných dielov, autoservis...

Citroen Bardejov

Salón, predaj náhradných dielov, autoservis...

Nové modely Citroen

Auto dostupné pre každého za skvelé ceny...

Vybavíme leasing

Leasing za výhodných podmienok na nové aj ojazdené autá...

Náhradné diely citroen

Predaj náhradných dielov citroen...

Citroen Bardejov

Vyberte si z našej ponuky nových automobilov značky Citroen. Aktuálne ceny nájdete v kategórii ponuka ku každému vyrábanému modelu.

Citroen C1Nový Citroen C3Citroen C4 +Citroen C5Citroen C6


Nový Citroen C3

Nový Citroen C3Automobilka Citroën oznámila príchod tretej generácie modelu C3, ktorý má slovenské korene, už pred niekoľkými mesiacmi. Premiéru automobil absolvoval v júni, nedávno sme sa s ním zasa stretli na autosalóne v Paríži. Automobil, ktorý sa po dizajnovej stránke podobá na väčšieho brata s menom C4 Cactus, bude schádzať z linky v trnavskej továrne koncernu PSA. Citroën C3 je možné zahaliť do deviatich farieb laku. Tie sa dajú kombinovať s tromi farebnými verziami strechy. Farebný môže byť aj interiér, okrem základného čierneho vyhotovenia je dostupné aj červené, sivé a hnedé. Ak vám v nižších výbavách niečo chýba, no nechcete si doplácať za verziu Shine, môžete ich obohatiť o rôzne balíky opcií.


Nový Citroen C3 AIRCROSS

Nový Citroen C3 AIRCROSS Nový Citroën C3 AIRCROSS, inšpirovaný konceptom C-Aircross, ktorý bol odhalený začiatkom roka 2017, pokračuje v ofenzíve značky v segmente SUV a presadzuje sa prirodzeným spôsobom svojou odlišnosťou: v jeho jedinečnom štýle sa snúbi robustnosť a originalita v súlade s DNA značky Citroën a so základnými princípmi segmentu SUV. Nový C3 AIRCROSS má úplne nový postoj v tomto segmente vďaka jeho krátkej a zároveň vysoko posadenej svalnatej kapote. Pôsobí robustne a svojou horizontálnou rovnováhou a ušľachtilými vypuklými kontúrami presadzuje svoj svetelný podpis vpredu i vzadu bez akéhokoľvek náznaku agresivity. SUV preberá grafický podpis Citroën so svetlometmi rozdelenými do dvoch úrovní. Zhodnocujú výraz prednej strany vozidla a dodávajú mu rovnaký svetelný podpis pre všetky nové modely značky. Výrazná zadná časť vozidla C3 AIRCROSS zvýrazňuje šírku a svalnatý charakter SUV. Zadné svetlá s 3D efektom pripomínajú ducha príbuzenstva s novým Citroënom C3 a konceptom C-Aircross. Ako ozajstné SUV, nový C3 AIRCROSS má rozširovacie lemy blatníkov na úrovni podbehov kolies a prahy dverí s ochranou proti drobným škrabancom


Profil firmy

Firma vznikla v roku 1992 v prenajatých priestoroch ako fyzická osoba pod názvom TORNO - Helena Belejčáková. V roku 1995 vznikla dňom zápisu do obchodného registra ako spoločnosť s ručením obmedzeným pod názvom TORNO, s.r.o., s vlastnými výrobnými a administratívnymi priestormi.

Ponúkame Vám:

  • predaj automobilov Citroën
  • predaj náhradných dielov
  • autoservis
  • NONSTOP odťahová služba